7 vrchov 2012 

Drahí priatelia, nie náhodou sme termín tejto konferencie dali týždeň po parlamentných voľbách. Chceli by sme, aby táto konferencia bola vyvrcholením modlitebnej iniciatívy 40 dňového pôstu a modlitieb za voľby do NR SR.

Klikni a zapoj saTáto modlitebná iniciatíva nemusí skončiť voľbami. Práve cieľom tejto konferencie je ukázať, aké dôležité je, aby sa kresťania angažovali v spoločnosti a zaujali miesto, ktoré im patrí (to, čo sa v kampani 40 dní teraz snažíme robiť).

Minulý rok sme sa snažili vtiahnuť nás všetkých do problematiky mandátu 7 vrchov. Veríme, že sa nám podarilo dostatočne vysvetliť túto tému a zapáliť vás pre to. Počas uplynulého roka sme videli, že pravdepodobne najdôležitejším krokom na dosiahnutie všetkých týchto vrchov našej spoločnosti, je modlitba. Obzvlášť spoločná modlitba! Preto sme sa aj túto konferenciu rozhodli urobiť viac modlitebnou ako len informatívnou. Vidíme, že potrebujeme volať na nášho Pána, aby nám On otvoril dvere do tých správnych oblastí. Aby nám On ukázal, na ktoré miesta máme vstúpiť a hlavne ako.

Reláciu Doma je doma na TV LUX o 7 vrchoch >> SLEDUJTE TU <<

Ak si sa práve aj ty zapojil/a do modlitebnej iniciatívy 40 dní modlitieb a pôstu za voľby do NR SR, alebo ak ti záleží na tom, ako smeruje táto krajina a nie je ti to ľahostajné, pozývame ťa na túto konferenciu, príď!

Ad de BruinAd de Bruin (YWAM)
Ako kresťania potrebujeme porozumieť tomu, čo robí Boh na Slovensku. Žijeme v krušných časoch, v ktorých Boh chce klásť základy. Príďte na Konferenciu „7 vrchov", aby ste mohli pochopiť, akými spôsobmi môžete vstúpiť do toho, čo Boh činí v našom národe.

 

Pavol StrežoPavol Strežo
(Vedúci Spoločenstva novej evanjelizácie - Dolný Kubín)
To čo ma fascinuje na vízii „7 vrchov" je to, že v tejto vízií sa každý kresťan cíti Bohom užitočný a povolaný pre budovanie Jeho kráľovstva. Pokiaľ je naše myslenie zamerané len na jeden vrch - vrch cirkvi - svoju službu si nájde len niekoľko ľudí. No keď rozšírime perspektívu nášho myslenia na kráľovstvo, zrazu môžeme vidieť, že Boh ráta s každým z nás - a aj s tebou. A je jedno, či si učiteľ, matka, či politik, zrazu uvidíš svoje miesto v Božom pláne a to ti dá chuť zápasiť s prekážkami a nový zmysel tvojho snaženia.
Príď na konferenciu a dozvieš sa viac...

 

 

7 vrchov

 

 
autor
Ja osobne začínam vynechávať slovo modlitba zo svojho slovníka. Zdá sa mi, že pod týmto slovom si väčšina kresťanov ..
 
autor
Posledné mesiace boli či už pre vládu alebo parlament veľmi hektické. Zavraždením novinára Janka Kuciaka a jeho ..
 
autor
Pán miluje, keď s ním kráčaš po ceste, ktorú ti vybral.
 
 
Tipy VER.sk
6.90 €
5.52 €

9.90 €
7.92 €

10.90 €
8.72 €

9.90 €
7.92 €


 
Tím
Chcem spolupracovať
Kde sa stretávame
Streda
Partneri
Informačné centrum
Spoločenstva pri Dóme sv. Martina
Rožňavská 17, 831 04 BRATISLAVA
Telefón: 02 / 555 71 397
E-mail: infocentrum@martindom.sk
 
Prihlásenie