Predstavujeme náš tím
Infocentrum Spoločenstva pri Dóme sv. Martina
Píšte nám na
e-mail v tvare: priezvisko@martindom.sk (bez diakritiky)

 Martina Belejová
vedenie kancelárie / chvály / financie / členka vodcovského tímu
V Infocentre pracuje od roku 2012. Do jej pracovnej náplne patrí najnovšie vedenie kancelárie, ďalej realizácia otvorených stretnutí - Streda, vedenie chválovej služby a spravovanie financií. Maťa často chodieva zastupovať Spoločenstvo aj na rôzne fóra, platformy a siete, čiže pomerne veľa cestuje. Od roku 2011 je členkou vodcovského tímu.

Kancelárske meno: Maťa (alebo Mačka :)
Čo ešte musíte vedieť: pochádza z Poráča - to je skoro na konci sveta :)

 
  
 Eduard Heger
starostlivosť o členov / člen vodcovského tímu
V Infocentre pracuje od roku 2005. Jeho hlavnou pracovnou náplňou je starostlivosť o členov. To sa mu darí i vďaka pastierskému tímu. Viac o tíme nájdete TU. Zároveň je členom vodcovského tímu nášho spoločenstva.

Kancelárske meno: Edi
Čo ešte musíte vedieť: má zoznamovaciu agentúru :-)

  
  
 Eva Hrešková
PR / chválový tím /médiá
Od polovice septembra 2017 má Infocentrum ďalšiu posilu - Evku Hreškovú. Evka je spoluvedúcou chválového tímu WT Martindom, venuje sa PR a mediálnym aktivitám spoločenstva.

Kancelárske meno: Evka
Čo ešte musíte vedieť: 12 rokov viedla evanjelizačnú hudobnú skupinu CHRISTALLINUS

  
  
 Soňa Jančíková
poradenstvo / modlitby za ľudí / členka vodcovského tímu
V Infocentre pracovala 10 rokov od roku 2001 do roku 2011 na plný úväzok. V apríli 2015 sa vrátila späť na polovičný úväzok. Venuje sa duchovnému sprevádzaniu, poradenstvu a modlitbám za vnútorné uzdravenie. Deväť rokov je členkou vodcovského tímu Spoločenstva.

Kancelárske meno: Sonička
Čo ešte musíte vedieť: spieva v The Hope Gospel Singers
  
  
 Andrej Kmeťo
Nahlas / grafika / kreatíva
Tvorí časopis Nahlas a spolu s dobrovoľníkmi mu ide o to, aby cez tento časopis rástol vzťah ľudí s Bohom. Často si predstavuje ľudí, ktorí Nahlas čítajú v rôznych dedinkách a mestách - pre nich Nahlas menežuje ako vedúci redakcie a pripravuje jeho obsah. Tvorí grafiku nielen Nahlasu, ale aj ďalším milým veciam, ako je napríklad kniha Milovanej Princeznej alebo Biblia 1SLOVO. Spolupodieľa sa na tvorbe viacerých projektov svojimi nápadmi, postrehmi, predstavami, ako budú vyzerať - napríklad Active Garden, účasť Spoločenstva na Kapitulských dvoroch, Pošli Méďa na striedačku, kalendáre a iné.

Kancelárske meno: Andrej
Čo ešte musíte vedieť: Má rád cestovanie, vodu a nanuky acaico. Páči sa mu, keď sa ľudia správajú ohľaduplne k sebe aj k prírode.
  
  
 Rastislav Rapant
web / IT / kancelária
V Infocentre pracuje od roku 2005. Jeho hlavnou pracovnou náplňou je správa IT vybavenia a siete, aktualizácia a administrácia web stránok. Okrem toho strihá a upravuje audio prednášky na web, spravuje e-mailovú komunikáciu spoločenstva cez skupiny, vybavuje došlú poštu IC, nákupy kancelárskeho a spotrebného tovaru, časť agendy okolo áut, spravuje budovu a kalendár stretnutí v našich priestoroch, konfiguruje elektronický systém vstupov. Podľa potreby si v Infocentre pomáhame navzájom, takže má možnosť spolupracovať aj s Nahlasom, či pri inovácii nášho e-shopu VER.sk a na rôznych projektoch.

Kancelárske meno: Rastík
Čo ešte musíte vedieť: šikovný záhradník, ktorý trávi víkendy v blízkosti atómovej elektrárne
  
  
 Michal Steiner
modlitebný tím / chvály / člen vodcovského tímu
V infocentre sa pohybuje od roku 2005. Prešiel viacerými projektami vrámci Infocentra. Momentálne je členom vodcovského tímu Spoločenstva a má na starosti modlitebnú službu, modlitby za vnútorné uzdravenie. Takisto projekt Kampane pre Ježiša. Medzi ďalšie oblasti jeho práce patria aj výjazdy na miesta, kde nás pozvú slúžiť ľuďom po celom Slovensku. Takže často cestuje a tak má na starosti aj servis áut, ktoré máme v Spoločenstve.

Kancelárske meno: Miško
Čo ešte musíte vedieť:
  
  
 Michal Svetko
evanjelizácia / fundraising

V rámci evanjelizácie vedie rozrastajúci sa evanjelizačný tím, ktorý sa stretáva každý mesiac a raz mesačne slúži formou evanjelizácie v uliciach. Michal organizuje niektoré evanjelizačné výjazdy a akcie ako napr. den rodiny v Bratislave, výjazdy do zahraničia a iné. Venuje sa tiež rozvoju lídrov a mentoruje vedúcich malých skupiniek. V rámci pôsobenia spoločenstva v KvM chodí na stretnutia Bratislavských pastorov a lídrov a na stretnutia organizačného tímu Milujem svoje mesto a iných akcií organizovaných KvM.

Kancelárske meno: Miško
Čo ešte musíte vedieť:
 
  
  
 Mária Špesová
práca s členmi / duchovné aktivity
Mária prišla do nášho tímu InfoCentra v septembri 2014. V spoločenstve sa venuje najmä práci s ľuďmi. Organizuje pravidelné adorácie a sv. omše pre našich členov, okrem toho vedie pre nich príležitostné duchovné obnovy. Pomáha Štefanovi posúvať naše modlitebné skupinky a skupinkových vedúcich. Je koordinátorkou projektu Rodinné soboty.

Kancelárske meno: Marynka (čítaj Merinka)
Čo ešte musíte vedieť: jej materinským jazykom je nemecký dialekt

  
  
 Richard Štefák
ver.sk / formácia / člen vodcovského tímu

Rišo je v Infocentre už cez jednu dekádu. Momentálne má na starosti chod e-shopu VER.SK, cez ktorý sa snažíme kresťanskou literatúrou a inými produktami s kresťanskou tématikou mať vplyv v oblasti literatúry. Zároveň má na starosti vydavateľstvo, kde technicky zabezpečuje kompletnú realizáciu jednotlivých vydavateľských projektov.
Vedeli ste, že na webe martindom.sk sú prednášky z našich modlitbových stretnutí s názvom Streda? Aj toto má vo svojej kompetencii Rišo a záleží mu na tom, aby si ich mohla vypočuť široká verejnosť. S Máriom pripravuje formačné prednášky pre malé skupinky v Spoločenstve. Riša môžte tiež stretnúť pri Kurze základov kresťana 2., prípadne na neho ako prvého narazíte v kanceláriach Infocentra. Pokiaľ sa tam práve v ten deň zdržuje. :)

Kancelárske meno: Rišo
Čo ešte musíte vedieť: napriek tomu, že býva blízko veľmi známej basy, ešte sa mu nepodarilo do nej dostať

  
  
 Mário Tomášik
vedúci spoločenstva

V Infocentre pôsobí od jeho vzniku. Ako jeden zo zakladajúcich členov Spoločenstva sa venuje najmä apoštolskej činnosti, teda podnecoval a podnecuje vznik nových spoločenstiev po celom Slovensku a pomáha s ich rozvojom. Venuje sa formácii, a to najmä cez prednášky na Stredách, konferenciách a mnohých ďalších akciách. Duchovne sprevádza a modlí sa za ľudí.

Kancelárske meno: Mário
Čo ešte musíte vedieť: svojho času hrával profesionálne ping pong :)

  
 
Tipy VER.sk
6.90 €
5.52 €

9.90 €
7.92 €

10.90 €
8.72 €

9.90 €
7.92 €


 
Tím
Chcem spolupracovať
Kde sa stretávame
Streda
Partneri
Informačné centrum
Spoločenstva pri Dóme sv. Martina
Rožňavská 17, 831 03 BRATISLAVA
Telefón: 02 / 555 71 397
E-mail: infocentrum@martindom.sk
 
Prihlásenie