Svetlo v tmách

Evanjelizácia Svetlo v tmách sa konala 8. a 9. 12. 2017 v kostole u Jezuitov. Ďakujeme bratom Jezuitom za to, že nám opäť umožnili byť v tomto krásnom kostole a že slúžili aj sviatosťou zmierenia.

Sme radi, že môžeme prinášať radostnú správu o Ježišovi na ulice, tam kde je ho tak málo. Tešilo nás, keď sme videli ako veľa ľudí prichádza do kostola a ako z neho vychádzajú zmenení. Niektorí boli dotknutí a mali slzy v očiach. Za dva dni prišlo do kostola približne 600 ľudí. Tiež bolo super vidieť ako sa zapájajú aj naši noví členovia a akým veľkým obohatením sú pre spoločenstvo a Božie kráľovstvo.

Ďakujeme a na povzbudenie pripájame ešte svedectvo členky nášho tímu:

Evanjelizácia Svetlo v Tmách bola pre mňa veľmi krásna a požehnaná tento rok. Celý týždeň som bola chorľavá a vliekla sa mi chrípka, ktorú by bolo treba vyležať, alebo aspoň nikam nechodiť. Aj v piatok som sa cítila slabo, ale vnímala som, že mám ísť do toho. Povedala som si, že to v piatok a sobotu  dám a potom už budem oddychovať. V piatok bol sviatok Panny Márie a cítila som nadprirodzený pokoj pohodu a jej prítomnosť. Prišla som domov po polnoci. Keď som sa zobudila v sobotu ráno cítila som, že mi nič nie je. Kĺby a slabosť tela boli preč. Ďalší darček bol pre mňa, že môj vlastný ocko zo Žiliny ma prišiel pozrieť na túto akciu a pozval ma na medovinu: "Keď si chorá", povedal. Cítila som Ockovu podporu, nielen nebeského. Ďalší zázrak bol, keď som videla tie úžasné štrúdle na trhoch: makovú, tvarohovú a orechovú, ale nekúpila som si ich, "Veď to nemusím mať". Večer pri zdieľaní nám bratia Jezuiti doniesli tácku týchto troch štrúdiel a boli rovno predo mnou. Na druhý deň v sobotu ma teta pozvala na obed a dala mi tašku. Dostala som  sako, rifle a tašku, ktoré som nutne potrebovala a nemala čas ich zháňať. Ona to dostala a chcela darovať. Rifle a sako sadli ako od krajčíra. Môžem povedať len jedno ďakujem. Ja idem slúžiť a som takto obdarovaná. Nehovoriac o tých mocných veciach, čo Pán konal v chráme - tie uplakané a rozžiarené tváre, ktoré vychádzali z chrámu premenené a povedali ďakujem.
Ďakujem Pánovi, že som mohla byť súčasťou.


 
autor
Pán miluje, keď s ním kráčaš po ceste, ktorú ti vybral.
 
autor
Tak ako ty nesieš Jeho hodnoty vo svojom živote, vo svojej práci, tak ich nesieme my v politike, ktorá je teraz našou ..
 
autor
Kým plávate s hlavou nad hladinou, je to krásny pohľad, ale to čo vás čaká pod hladinou je často ešte krásnejšie.
 
 
Tipy VER.sk
6.90 €
5.52 €

9.90 €
7.92 €

9.90 €
7.92 €

8.90 €
7.57 €

 
Tím
Chcem spolupracovať
Kde sa stretávame
Streda
Partneri
Informačné centrum
Spoločenstva pri Dóme sv. Martina
Rožňavská 17, 831 03 BRATISLAVA
Telefón: 02 / 555 71 397
E-mail: infocentrum@martindom.sk
 
Prihlásenie