Rečníci

 

Marián Kolník

Dlhoročný vrcholový manažér v nadnárodných firmách. Certifikovaný lektor a klient partner v renomovanej poradenskej spoločnosti FranklinCovey. Odborník na osobnostný rozvoj a rozvoj firemnej kultúry, certifikovaný kouč, mentor a sprievodca. Vo svojej firme CIRE Consulting poskytuje poradenské služby z oblasti biznisu. Je zakladateľom Centra obnovy rodiny a odborne podporuje aktivity KAN a Teach for Slovakia.

 Ján Košturiak

Spolumajiteľ firmy IPA Slovakia, zakladateľ Podnikateľskej univerzity a autor viacerých kníh. Stál pri zrode a rozvoji firiem na Slovensku a v zahraničí. Je spoluzakladateľom Akadémie Dobrého Pastiera.
 Mário Tomášik

Vedúci Spoločenstva pri Dóme svätého Martina v Bratislave a viceprezident Európskej siete kresťanských spoločenstiev (ENC - European Network of Communities). Viac ako dvadsať rokov sa venuje duchovnej službe, bol pri zrode viacerých spoločenstiev, venuje sa mentoringu a rozvoju kresťanskych lídrov a podnikateľov.
 Denisa Zlevská

Má dlhoročné skúsenosti z psychologickej praxe s klientom v kombinácii s manažérskou praxou. Pôsobí v Centre pre tréning a rozvoj, ktorého je riaditeľkou a zakladateľkou. Venuje sa poradenstvu, koučingu a lektorovaniu. Dlhodobo sa venuje problematike syndrómu vyhorenia a k téme prispieva publikačnou a osvetovou činnosťou i lektorovaním workshopov vo firmách. Spolupracuje v rámci projektu vyhorenie.sk formou odbornej pomoci.

 
Tipy VER.sk
6.90 €
5.52 €

9.90 €
7.92 €

10.90 €
8.72 €

9.90 €
7.92 €


 
Tím
Chcem spolupracovať
Kde sa stretávame
Streda
Partneri
Informačné centrum
Spoločenstva pri Dóme sv. Martina
Rožňavská 17, 831 04 BRATISLAVA
Telefón: 02 / 555 71 397
E-mail: infocentrum@martindom.sk
 
Prihlásenie