Text > Kurzy > Kurz pastierov > Úvod

Úvod do kurzu Pastierske srdce

Inštrukcie:

Toto je prehlbovací kurz po Základnom kurze budovania skupiniek. Táto séria je určená na osobné štúdium a modlitebné zvažovania. Venuj tomu pravidelný čas, na jednu lekciu je optimum jedna hodina štúdia Písma a modlitby.

Je možné ho použiť aj pre vyučovanie vedúcich skupiniek, kde môže byť veľkou výhodou možnosť diskusie, ale nebezpečenstvom je, že sa vytratí čas na osobnú modlitbu za veci popísané v jednotlivých lekciách.

Optimum by bolo 15 minút prednáška, 45 minút diskusia v skupinkách po štyroch ľuďoch, 15 minút tichá osobná modlitba za posvätenie a vedenie v tejto oblasti.

Celý materiál je prebratý, vydavateľstvo sa však už rozpadlo a titul je vypredaný, čiže je predpoklad, že sa k tejto skvelej publikácii málokto dostane – preto som urobil tento výťah. Napíšte mi svoje skúsenosti, čo Vám to dalo, ako Vás to posunulo vpred.

Na tento kurz nadväzuje ďalší prehlbovací kurz „Potreby ovečiek – a ako ich naplniť.“ Obsahom je podobný Základnému kurzu budovania skupiniek, ale oba sú odlišné a dopĺňajú sa.

Boh Vás žehnaj.
Branislav Škripek

© Spoločenstvo pri Dóme sv. Martina

 
Tipy VER.sk
6.90 €
5.52 €

9.90 €
7.92 €

10.90 €
8.72 €

9.90 €
7.92 €


 
Tím
Chcem spolupracovať
Kde sa stretávame
Streda
Partneri
Informačné centrum
Spoločenstva pri Dóme sv. Martina
Rožňavská 17, 831 04 BRATISLAVA
Telefón: 02 / 555 71 397
E-mail: infocentrum@martindom.sk
 
Prihlásenie