Stručná charakteristika:
REŠTART s Bohom (predtým známy ako kurz základov kresťana) je určený pre všetkých, ktorým nestačí len vedieť, že Boh existuje. Je to pozvanie do vzťahu s Ním. Neviete ako na to? Prihláste sa a my vám ukážeme, ako sa to dá. Čaká nás spolu dobrodružná cesta spoznávania Boha i seba samých prostredníctvom rozhovorov, skupiniek, svedectiev ľudí, ktorým Boh zmenil život, či prednášok na zaujímavé témy a spoločných modlitieb. Bude to skvelý čas budovania toho najdôležitejšieho vzťahu. Seminár bude prebiehať v týždenných intervaloch ( vždy vo štvrtok so začiatkom o 18:00 h). Účastnícky poplatok je 30 Eur. Prvé stretnutie je FREE. Stačí sa len prihlásiť a potom sa môžete rozhodnúť, či chcete pokračovať. Ak nie je vo vašich možnostiach zaplatiť celý účastnícky poplatok, dajte nám vedieť.


Komu je seminár určený:
REŠTART s Bohom je otvorený pre všetkých záujemcov. Rovnako sa môžu prihlásiť tí, ktorí ešte len Boha hľadajú, ako aj tí, ktorí už s Bohom kráčajú, no potrebujú znovu naštartovať - reštartovať svoju vieru a vzťah s Ježišom.

Začíname:
Presný termín bude včas zverejnený na stránke a na našich otvorených stretnutiach. Ak chcete byť o tomto termíne informovaný, vyplňte nasledujúci nezáväzný prihlasovací formulár a my vám pošleme termín stretnutia hneď ako bude naplánovaný. Takto vám nič neujde.

Prihlasovanie:
Prihláste sa formulárom >> TU <<

Kontakt:
restart@martindom.sk

 
Tipy VER.sk
6.90 €
5.52 €

9.90 €
7.92 €

10.90 €
8.72 €

9.90 €
7.92 €


 
Tím
Chcem spolupracovať
Kde sa stretávame
Streda
Partneri
Informačné centrum
Spoločenstva pri Dóme sv. Martina
Rožňavská 17, 831 04 BRATISLAVA
Telefón: 02 / 555 71 397
E-mail: infocentrum@martindom.sk
 
Prihlásenie