Speak english? Vyhľadať na stránke

Je to pozvanie do vzťahu s Ním

Reštart s Bohom (predtým známy ako kurz základov kresťana) je určený pre všetkých, ktorým nestačí len vedieť, že Boh existuje. Je to pozvanie do vzťahu s Ním. Neviete ako na to? Prihláste sa a my vám ukážeme, ako sa to dá.

Čaká nás spolu dobrodružná cesta

spoznávania Boha i seba samých prostredníctvom rozhovorov, skupiniek, svedectiev ľudí, ktorým Boh zmenil život, či prednášok na zaujímavé témy a spoločných modlitieb.

Bude to skvelý čas budovania toho najdôležitejšieho vzťahu. Seminár bude prebiehať v týždenných intervaloch ( vždy vo štvrtok so začiatkom o 18:00 h). Účastnícky poplatok je 30 Eur. Prvé stretnutie je FREE. Stačí sa len prihlásiť a potom sa môžete rozhodnúť, či chcete pokračovať. Ak nie je vo vašich možnostiach zaplatiť celý účastnícky poplatok, dajte nám vedieť.

Komu je seminár určený
REŠTART s Bohom je otvorený pre všetkých záujemcov. Rovnako sa môžu prihlásiť tí, ktorí ešte len Boha hľadajú, ako aj tí, ktorí už s Bohom kráčajú, no potrebujú znovu naštartovať – reštartovať svoju vieru a vzťah s Ježišom.

Začíname
Presný termín bude včas zverejnený na stránke a na našich otvorených stretnutiach. Ak chcete byť o tomto termíne informovaný, vyplňte nasledujúci nezáväzný prihlasovací formulár a my vám pošleme termín stretnutia hneď ako bude naplánovaný. Takto vám nič neujde.

Kontakt: restart@martindom.sk