Speak english? Vyhľadať na stránke

Začni písať novú
kapitolu svojho života

Jedným zo základov nášho duchovného života je stretávanie sa v malých modlitbových skupinkách. Tie podporujú osobnostný aj duchovný rozvoj a často predstavujú stretnutia priateľov, ktorí chcú spoločne rásť vo viere a zrelosti.

Každý mesiac sa všetci spolu stretávame na Dni spoločenstva pri slávení svätej omše, v modlitbe chvál, pri spoločnom jedle a priateľských rozhovoroch.

Pomáhame ľudom rozvíjať sa

Staň sa súčasťou
Martindomu

Začni písať novú kapitolu svojho života – vo vzťahu s Bohom a v nových vzťahoch. Zažívaj dobrodružstvo, keď svoj život zveríš do rúk toho, ktorému na tebe záleží. Vstúp do vecí, do ktorých ťa volá ten, ktorý je tvojím Stvoriteľom a najlepšie ťa pozná. Môžeš nás sledovať z diaľky cez youtube alebo facebook, budeme sa tomu tešiť.

Avšak ak naberieš odvahu a vstúpiš medzi nás, získaš ukotvenie v stabilnom kresťanskom spoločenstve, bude sa rozvíjať tvoj život a môžeš tiež používať svoje dary a schopnosti pre ďalší rast Božieho kráľovstva. Chceš sa o nás dozvedieť viac a stretnúť sa osobne s ľuďmi zo spoločenstva?

Pozývame ťa na stretnutie Spoznaj Martindom a následne sa môžeš slobodne rozhodnúť, či je toto spoločenstvo správne pre tvoj život. Tešíme sa na stretnutie s tebou a rob odvážne kroky v živote.

Zostaňme v kontakte

Sleduj nás na sociálnych sieťach, aby ti neušlo nič z našich aktivít.