Speak english? Vyhľadať na stránke

Tým pevným bodom je Boh

O našej dobe sa hovorí, že nikdy nebolo k dispozícii toľko informácií a nikdy neprichádzalo k takým rýchlym zmenám ako teraz. Nikdy nebolo toľko depresií, rezignácie, vyhorení či dokonca infarktov a samovrážd. Človek potrebuje mať pevný bod, aby ho to nepremohlo a nezničilo. Potrebuje vedieť, že môže zvíťaziť nad strachom, nepokojom, úzkosťou, bolesťou, neláskou…

Tým pevným bodom je Boh. On nás prijíma k sebe a chce, aby sme mohli poznať a veriť, že na to nie sme sami, ale že On je s nami. A že to dokáže nie naša sila, ale jeho sila, ktorú dáva každý deň do nás. Tak nás premieňa, mení nám pohľad a zmýšľanie, pomáha nám ísť. Vtedy je svet na nás krátky.

Témy z konferencie sú podrobnejšie spracované v knihe, ktorú sme vydali a je vám k dispozícii tu.

Spoločenstvo Martindom pre vás pripravilo v poradí štvrtú konferenciu Meč Ducha, ktorá sa uskutočnila online formou. V programe konferencie sú prednášky, svedectvá, spoločná modlitba chvál, diskusia a rôzne aktivity. Po zakúpení vstupenky môžete sledovať záznam konferencie nižšie na tejto stránke a následne vám bude k dispozícii 30 nasledujúcich dní po kúpe vstupenky.

Cena: 20 EUR

Po zakúpení vstupenky obdržíte email s heslom pre sledovanie všetkých videí z konferencie, ktoré sa nachádzajú nižšie.

Tu môžete sledovať záznam z konferencie: