Už vám vaša práca nerobí takú radosť ako predtým? Cítite sa zavalení povinnosťami a hoci využívate čas múdro, aj tak nestíhate? Strácate silu riešiť i každodenné úlohy rodinného života? Ak ste na všetky tri otázky odpovedali ÁNO, je, žiaľ, možné, že ste na ceste k vyhoreniu.

Ako hrdinsky čeliť rastúcim požiadavkám a nárokom v neustále sa zrýchľujúcom svete biznisu? Je možné zaradiť sa do kruhu “nevyhoriteľných”?

Pozývame vás na 1 - dňový rozvojový program s Mariánom Kolníkom a Denisou Zlevskou o tom, ako horieť, a nevyhorieť v rýchlom svete biznisu. Uskutoční sa v utorok 22. 10. 2019 v Bratislave v priestoroch spoločenstva Martindom na Rožňavskej 17. Počet účastníkov je limitovaný na max 16.

Pôjde o naozaj exkluzívnu verziu semináru o vyhorení. Okrem kvalifikovaných prednášok budú súčasťou programu aj diskusie vedené koučingovým štýlom, individuálne koučingové rozhovory s rečníkmi, možnosť pristúpenia ku sviatosti zmierenia, čas na osobné stíšenie, modlitebná služba i hagioterapeutické a fyzioterapeutické cvičenia.

Z reakcií od účastníkov minulého seminára vyberáme:

  • "Úžasný seminár, zažil som tu neuveriteľné veci, vďaka vám."
  • "Tento seminár odporúčam, niečo takéto som ešte nezažila."


Podrobnejšie informácie, ako sa k nám môžete dostať, nájdete TU. Parkovanie je možné v našom dvore na vyhradených miestach. Tešíme sa na vás dňa 22. 10. 2019 v priestoroch spoločenstva Martindom na Rožňavskej 17 v Bratislave.

 

 
Tipy VER.sk
6.90 €
5.52 €

9.90 €
7.92 €

10.90 €
8.72 €

9.90 €
7.92 €


 
Tím
Chcem spolupracovať
Kde sa stretávame
Streda
Partneri
Informačné centrum
Spoločenstva pri Dóme sv. Martina
Rožňavská 17, 831 04 BRATISLAVA
Telefón: 02 / 555 71 397
E-mail: infocentrum@martindom.sk
 
Prihlásenie