Timothy Everding

 Timothy Everding vyrastal v USA v podnikateľskej rodine, ktorá vlastnila zábavné parky, sieť reštaurácií a prepravnú spoločnosť. V zábavnom parku spoznal aj svoju ženu Lauru, s ktorou má 3 deti. Už vo svojich 20tich rokoch vstúpil do oblasti podnikania s nehnuteľnosťami.

V dôsledku vážneho zranenia stratil prepravnú spoločnosť a bol nútený presťahovať sa a začať úplne odznova. Začal pracovať ako kazateľ a popri kázaní sa Timovi podarilo rozbehnúť vlastnú inštalatérsku a stavebnú firmu. Postupne začal investovať do nehnuteľností a časom úspešne riadil spoločnosti, ktoré v súčasnosti prevádzkuje so svojou rodinou. Je generálnym riaditeľom spoločnosti AllTec Plumbing a väčšinovým akcionárom spoločnosti pre správu a predaj nehnuteľností Providence Real Estate LLC. Tim zastáva pozíciu generálneho riaditeľa holdingových spoločností Rental Properties LLC a CETLA Holding. Každá z týchto spoločností spravuje majetok v hodnote miliónov dolárov.

Hoci nie vždy išlo všetko podľa Timovho plánu, naďalej ostal verný Bohu. Boh ho odmenil a požehnal rastúcim obchodom a rodinou. Popri podnikaní Tim pôsobí ako kazateľ a spolu so svojím tímom vedie službu modlitieb vnútorného uzdravenia s medzinárodným dosahom.

 
Tipy VER.sk
6.90 €
5.52 €

9.90 €
7.92 €

10.90 €
8.72 €

9.90 €
7.92 €


 
Tím
Chcem spolupracovať
Kde sa stretávame
Streda
Partneri
Informačné centrum
Spoločenstva pri Dóme sv. Martina
Rožňavská 17, 831 03 BRATISLAVA
Telefón: 02 / 555 71 397
E-mail: infocentrum@martindom.sk
 
Prihlásenie