Programové bloky:

 

01 ÚVOD A CHVÁLY

Vedúci spoločenstva Martindom Mário Tomášik otvára konferenciu stručným predstavením spoločenstva a myšlienky konferencie. Modlitbou chvál s tímom Martindom Worship sa začína program konferencie Meč Ducha.

02 PREDNÁŠKA: Boží plán s nami je dobrý, prečo ho nezažívame?

Prednáška Mária Tomášika, hlavného lídra spoločenstva Martindom, so vstupom Michala Steinera, člena líderského tímu Martindomu.

03 PREDNÁŠKA: Chytení do pasce

Prednáška Sone Jančíkovej, členky líderského tímu spoločenstva Martindom. Venuje sa službe duchovného poradenstva a modlitbám RUAH (modlitby za obnovenie vzťahu s Bohom). Prednáška je ukončená modlitbou a praktickou aplikáciou.

04 PREDNÁŠKA & APLIKÁCIA: Kľúče k uzdraveniu

O dvoch základných kľúčoch k vnútornému uzdraveniu hovorí Michal Steiner, člen líderského tímu spoločenstva Martindom. Po prednáške nás ďalšou modlitbou spojenou s odpustením prevedie Soňa Jančíková.

05 CHVÁLY

Ďalší blok programu otvára tím Martindom Worship modlitbou chvál.

06 PREDNÁŠKA: Kresťanské povery o uzdravení

Michal Steiner hovorí o 4 základných mýtoch, poverách o vnútornom uzdravení.

07 DISKUSIA: Garancia 100% uzdravenia

Richard Štefák, člen líderského tímu spoločenstva Martindom a riaditeľ Ver.sk, kladie rečníkom – Máriovi Tomášikovi, Michalovi Steinerovi, Soni Jančíkovej, otázky položené cez sli.do. Okrem odpovedí na otázky sa dozviete aj o náročných obdobiach a ťažkostiach, ktorým samotní rečníci museli v živote čeliť. V druhej časti diskusie si vypočujete svedectvá ďalších hostí – Lenky Jamborovej, vedúcej modlitebnej služby v Martindome, a Štefana Esztergályosa, člena líderského tímu Martindomu.

08 ZHRNUTIE A MODLITBA: A čo teraz?

V poslednom videu Mário Tomášik zhrnie hlavné posolstvo konferencie Meč Ducha. Nasleduje záverečná modlitba chvál s Martindom Worship.Rečníci na konferencii: členovia vodcovského tímu Spoločenstva Martindom

   
        
 
Mário Tomášik Soňa Jančíková
Michal Steiner 
 
Tipy VER.sk
6.90 €
5.52 €

9.90 €
7.92 €

10.90 €
8.72 €

9.90 €
7.92 €


 
Tím
Chcem spolupracovať
Kde sa stretávame
Streda
Partneri
Informačné centrum
Spoločenstva pri Dóme sv. Martina
Rožňavská 17, 831 04 BRATISLAVA
Telefón: 02 / 555 71 397
E-mail: infocentrum@martindom.sk
 
Prihlásenie